About Us

QR2Action.com, BMS Teknoloji Bilişim Hizm. ve Tic. Ltd. Şti.’nin bir ürünüdür. Temmuz 2019 tarihi itibari ile QR Kod oluşturma ve bu QR Kod için bir açılış tasarlanması konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

BMS Teknoloji Bilişim Hizm. ve Tic. Ltd. Şti. Nisan 2011’de faaliyetlerine başlamış ve web tabanlı yazılım çözümleri geliştirmektedir. Kurumsal adresi “Gülbahar Mh. Altan Erbulak Sk. No: 7 - 5 Şişli / İstanbul”dur. Mesai saatleri içerisinde 0850 885 16 85 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir. Ayrıca tüm sorularınızla ilgili destek@qr2action.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

QR2Action.com’da ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz ve hemen bir “açılış sayfası” tasarlayabilirsiniz. Açılış sayfası tasarladıktan sonra bu açılış sayfasını açan “qr kod”u indirip basılı materyallerinizde kullanabilirsiniz. Açılış sayfanızın düzenli olarak yayında kalması için size uygun paketi seçmeli ve ücretli abonelik gerçekleştirmelisiniz. Paketler hakkında detaylı bilgilere; üye girişi yaptıktan sonra “Hesap Yönetimi” sayfamızdan erişebilirsiniz.