Partners

QR2Action nedir?

Hemen Çözüm Ortaklığı başvurusu yapmak için tıklayın!

 

QR2Action nedir?

QR Kodlar, basılı malzemeleri dijital dünya ile birleştirmek için kullanılıyor ve artık her yerde karşımıza çıkabiliyor. Basılı malzemelere eklenen QR Kodlar, bir akıllı telefon ile taratıldığında bizleri tanımlı bir websitesi, sosyal medya hesabı, içerik ya da telefon numarasına yönlendirebiliyor. Bu pratikliğine rağmen yine de QR Kod kullanımında sadece bir bağlantı oluşturmayla limitli olmamız, QR Kod kullanımının efektifliğini azaltıyor. Bu noktada QR2Action devreye giriyor ve çok daha efektif QR Kodlar kullanabilmeniz için size bir çözüm sunuyor.

QR2Action ile bir “QR Kod Sayfası” tasarlayabiliyorsunuz. Tasarladığınız bu sayfaya istediğiniz kadar bağlantı ekleyebiliyorsunuz. Bir firmaya ait; Websitesi, Sosyal Medya Hesapları, Telefon Numarası, WhatsApp İletişim Numarası, Uygulama Linkleri, Harita Konumu, İletişim Formu gibi birçok dijital erişim noktası bu sayfaya eklenebiliyor. Daha sonra bu sayfaya özel oluşturulmuş QR Kodu basılı malzemelere ekleyebiliyorsunuz. QR Kod okutulduğunda, tasarladığınız “QR Kod Sayfası” açılıyor ve pratik bir şekilde firmayla ilgili tüm dijital erişim noktalarına tek QR Kod ile tek yerden erişilebilmiş oluyorsunuz.

Neden Çözüm Ortağı Olmalısınız?

 

Neden Çözüm Ortağı Olmalısınız?

Mevcut işlerinize ek olarak hem müşterilerinize daha etkili basılı malzemeleri sunabilmek hem de ek gelir kazanabilmek için sizi Çözüm Ortağımız olmaya davet ediyoruz!

QR2Action Çözüm Ortaklığı; QR2Action üzerinden müşterileriniz için QR Kod Sayfaları hazırlayarak satışını yapacağınız bir sistem. Çözüm Ortağı olmak için tek yapmanız gereken QR2Action.com websitesi üzerinden bilgilerinizi doldurarak Çözüm Ortağı hesabı oluşturmak ve sonrasında QR Kod Sayfaları oluşturmaya başlamak.

Hemen Çözüm Ortaklığı başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Müşterilerinize sunduğunuz basılı malzemelerde QR Kod olması ve bunun bir QR Kod Sayfasını açması, müşterilerinizin basılı malzemelerinden elde edecekleri verimi arttıracaktır. Çünkü kullanıcılar için müşterilerinize ulaşmak çok daha pratik ve kolay bir hale gelecektir. QR2Action ile ekleyeceğiniz QR Kodlar, müşterilerinize daha etkili basılı malzemeler sunarken aynı zamanda sizin için de ek bir gelir kaynağı oluşturacaktır. Böylece hem müşterileriniz hem de siz bu çalışmadan fayda sağlamış olacaksınız.

QR Kod Sayfasını oluşturduktan sonra, bu sayfayı açan QR Kodları; afişlerde, broşürlerde, ürün ambalajlarında, standlarda, kartvizitlerde, etiketlerde, faturalarda ve diğer tüm basılı malzemelerde kullanabilirisiniz. 

 

Size Özel Hediyelerimiz

Çözüm Ortağımız olduğunuz takdirde size tanımlanmış olan hedefleri gerçekleştirerek hediyeler kazanabileceksiniz. Örneğin; Çözüm Ortağı hesabı oluşturduktan sonra 3 QR Kod Sayfası oluşturduğunuzda "Adınızın Yazılı Olduğu, Size Özel Kalem ve Defter Seti" hediyemizi size hemen kargoluyoruz. Sonrasında da farklı hedefler için farklı hediye kampanyalarını size sunuyoruz. Bunları Çözüm Ortağı panelinizden takip edebileceksiniz.

Çözüm Ortağı olmak için tıklayın

Ayrıca çözüm ortaklığı ile ilgili bilgi almak için destek@qr2action.com e-posta adresinden ya da 0850 885 16 85 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.